Nesibe Özçörekçi - Ruudo Coffee Bakery
VD : Kordon VN : 2461677436

LEZZETLİ, TAZE VE MİS KOKULU

Çölyaklılar, Şeker hastaları, Vegan beslenenler
Belirli gıdalara alerjileri olanlar, hoşgeldiniz.
Nesibe Özçörekçi - Ruudo Coffee Bakery
VD : Kordon VN : 2461677436
Kültür Mah. Plevne Bulvarı
No:36/A Alsancak/İzmir
Yol Tarifi Al
İletişim için:
(0) 543 461 85 53
Ya da tıklayıp bize mesaj gönderin.

NEDEN BURADAYIZ VE NEDEN BU İŞİ YAPIYORUZ?

HİKAYEMİZ

 

Biz ebeveynlerimizden 2 tanesini şeker hastalığından kaybetmiş, kendileri ve çocukları için daha sağlıklı beslenmeyi ilke edinmiş ve bu doğrultuda yola çıkmış bir çiftiz.
Bu hayalimizi ve ilkemizi gerçeğe çevirmek adına attığımız adımlar bizi Ruudo Coffee & Bakery'e kadar getirdi. Bu yola girmemizi sağlayan acı tecrübelerimiz bizi bu girişimi yapmaya itmiş bulunmakta. Bizim ise ilerde olabilecekleri saymazsak şuanlık herhangi bir alerjik veya sağlık sorunumuz bulunmamakta.

İzmir'de yaşamaktayız ve 30 lu yaşlarımıza henüz gelmedik. Sattığımız, sipariş olarak ürettiğimiz tüm ürünlerin reçetelerini kendimiz yazıyor, hazırlıyor ve pişiriyoruz. Gösterilen yoğun ilgiden kaynaklı motivasyonumuz daha da artmış, 5. yılımızda olmamıza rağmen enerjimiz hâlâ ilk günkü gibi!

Herkese Kucak Dolusu Sevgiler.

YAPTIĞIMIZ

 

Amaçlarımız doğrultusunda başından beri, Çölyak hastaları, Şeker hastaları, Glutensiz beslenenler, Gıda alerjileri olanlar, Vegan beslenenler, İnsülin direnci olanlar, Spor yapanlar, diyet yapanlar, Un tüketemeyenler gibi bir çok kategorideki müşterilerimize uyacak şekilde gıda ürünleri yapmaktayız.

Ruudo Coffee & Bakery ile bir konsept yarattık ve ardından bize Ruudo Kitchen olarak ikinci şubemiz eşkik etti. Bu konsept dışına çıkmayan ürünleri üretip, müşterilerimize hem cafemizde, hem paket olarak servis ediyoruz. Kargo ile Türkiye'nin her yerine, özel veya günlük yaptığımız ürünlerimizi kargoluyoruz. Doğum günleri için sıfır şeker, glutensiz yaş pastalar hazırlıyoruz. Gerçekten lezzetli 21 çeşit glutensiz ekmek yapıyoruz, bu ekmeklere tazecik bol malzemeli sandviçler hazırlıyoruz. İster alıp gidebileceğiniz, ister oturup yiyebileceğiniz badem unundan yapılan onlarca çeşit tatlımız bulunmakta. Enerji barlarımız, ıslak keklerimiz, kurabiyelerimiz, krakerlerimiz, kavanoz tatlılarımız ve Ruudo Market ürünleri ile hizmetinizdeyiz.

Evet herşey glutensiz ve şekersiz.

HEDEFİMİZ

 

Ticari hedefimiz, rafine şeker veya buğday unu kullanmadan da çok güzel tatlar çıkartılabileceğini kanıtlamakdı ve bunu çok iyi başardığımıza inanıyoruz. Geçen 5 yılda insanların korkmadan, diyetlerini bozmadan, hastalıklarının tetiklenme endişelerini taşımadan, mevcut hastalıklarının ittiği yiyeceklere mahkum kalmadan gönül rahatlığı ile oturup herşeyi yiyebilecekleri, paket yaptırıp götürebilecekleri, özel sipariş vererek sadece kendilerine özel şeyler yaptırabilecekleri bir lokasyon haline geldik. Bu şekilde kalmaya da devam edeceğiz.

Manevi hedefimiz ise, tüm müşterilerimiz ile arkadaş olabilmek, ödedikleri son kuruşa kadar haklarını aldıklarından emin olmak, geldiklerinde sohbet edebilmek, ürettiğimiz ürünlerle, sırf alerjilerinden ötürü belki de 1 yaş doğum gününü pastasız geçirmek zorunda kalacak kardeşimizin masasına süper bir pasta çıkarabilmek, mutlu ve huzurlu bir işletme olup, herkesin yüzündeki gülümseme olabilmeyi hedefliyoruz.

Başından sonuna kadar, kimseyi kırmadan, kandırmadan. Eleştirilerinizi ve memnuniyetinizi önemseyerek bebek adımlarıyla ilerlediğimiz bu çizgiden şaşmamak, şaşırmamak en büyük idealimizdir.