Nesibe Özçörekçi - Ruudo Coffee Bakery
VD : Kordon VN : 2461677436

LEZZETLİ, TAZE VE MİS KOKULU

Çölyaklılar, Şeker hastaları, Vegan beslenenler
Belirli gıdalara alerjileri olanlar, hoşgeldiniz.
Nesibe Özçörekçi - Ruudo Coffee Bakery
VD : Kordon VN : 2461677436
Kültür Mah. Plevne Bulvarı
No:36/A Alsancak/İzmir
Yol Tarifi Al
İletişim için:
(0) 543 461 85 53
Ya da tıklayıp bize mesaj gönderin.

Ruudo / Gizlilik Sözleşmesi

Bu beyan www.ruudo.com.tr gizlilik politikasını içerir. www.ruudo.com.tr web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

 

www.ruudo.com.tr sipariş aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi www.ruudo.com.tr ekibi olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler sipariş ve satış sözleşmesi’nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

 

Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için, www.ruudo.com.tr, gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

 

www.ruudo.com.tr üyeliksiz alışveriş yaptığınız bir yazılım sistemidir. Sipariş esnasında iletişim bilgilerinde yer alan cep telefon numaranıza Ruudo Coffee & Bakery özel SMS sisteminden sipariş onayı, ödeme onayı ve gerekirse kargo takip smsleri gönderilecektir. Siz değerli müşterilerimizin faydasına olan kampanya, bilgilendirme ve yeni ürün eklemesinde yine aynı cep telefon numarası bildirim için kullanılabilir. Dilediğiniz zaman bu gönderimlerden size ait numaranızı hariç tutma hakkınız bulunmaktadır.

 

Bu SMS’lerin içeriği, yapmış olduğunuz alışverişlerin, vermiş olduğunuz siparişlerin detayları, ürün skalamıza eklediğimiz yeni ürünler, özel fiyatlar ve kargo ücretsiz kampanyaları ve siz değerli müşterilerimizin faydasına olabilecek diğer bildirimlerden oluşacaktır.

 

Sitemizden sipariş vererek veya ürünler hakkında herhangi bir iletişim formumuzu doldurarak veya şirket e-posta adreslerimizden bilgi talebinde bulunduğunuzda size, e-posta, telefon ve SMS aracılığıyla ulaşmamızı kabul etmiş sayılmaktasınız.