Nesibe Özçörekçi - Ruudo Coffee Bakery
VD : Kordon VN : 2461677436

LEZZETLİ, TAZE VE MİS KOKULU

Çölyaklılar, Şeker hastaları, Vegan beslenenler
Belirli gıdalara alerjileri olanlar, hoşgeldiniz.
Nesibe Özçörekçi - Ruudo Coffee Bakery
VD : Kordon VN : 2461677436
Kültür Mah. Plevne Bulvarı
No:36/A Alsancak/İzmir
Yol Tarifi Al
İletişim için:
(0) 543 461 85 53
Ya da tıklayıp bize mesaj gönderin.

Ruudo / Satış ve İade

SATIŞ

Ruudo.com.tr adresinde satışa sunduğumuz tüm ürünlerin resimleri ve görselleri temsili değil, gerçek ürün görselleridir.

Satışa sunulan ürünlerimizin görünen fiyatları KDV dahil fiyatlardır.

Ürünlerimizin içerikleri, kullanılan ek malzemeler, tadım notları, kargolama ve muhafaza bilgilendirmeleri her ürünün detay sayfasında açıkça belirtilmiştir. Lütfen dikkatlice okuyunuz.

Web sitemizin SSL güvenlik sertifikası bulunmaktadır ve kredi kartı ile yaptığınız işlemlerde kart bilgileriniz depolanmaz. Son adımdan sonra kredi kartınızın bağlı bulunduğu bankanızın sayfasına yönlendirilirsiniz ve banka tarafında kayıtlı cep telefonunuza gelen sms ile son onayı verir, güvenli şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Ruudo.com.tr adresinde üyelik sistemi gibi sizlerin sipariş verme aşamasını uzatacak detaylar yerine basit ve yeni nesil bir sipariş sistemi kullanırız. İsim soyisim, telefon numarası ve adresten oluşan 3 soruluk form ile kolayca sipariş verebilirsiniz.

Sistemimizdeki hiç bir ürün hazır ürün değildir ve siparişinizin ardından üretilir. Bu nedenle ürünlerimizde stok, kalan ürün sayısı gibi ibareler bulunmaz.

Eğer sistemimiz size bir ürünün siparişi için izin vermiyor ise muhtemelen teslimat şeklinize uygun olmadığı içindir.

SATIŞ SONRASI İADE

Siparişiniz oluşturulduktan sonra onay sayfamıza yönlendirilirsiniz. Onay sayfamızda aldığınız ürünleri görebilir ve sipariş detaylarınızı kontrol edebilirsiniz. Aynı zamanda sistemimize kayıtlı cep telefonunuza da sms sistemimizden onay sms'i gönderilir. Bu iki bilgilendirmeyi gördüğünüzde her şey yolunda demektir.

Siparişleriniz üretime alınır ve sadece size özel üretimi yapılıp aynı gün Yurtiçi Kargo firması ile gönderilir. Gönderimin ardından yine kayıtlı cep telefonunuza Yurtiçi Kargo gönderim kodlarınız sms yöntemi ile sizlere iletilir. İzmir'den 600km'e kadar ürünleriniz kargoya veriliş tarihinden 1 gün sonra sizlere teslim edilir.

Teslim aldığınız ürünler ile ilgili yaşadığınız bir sorun var ise bizlere görüntüleri ile birlikte ulaşabilir ve sorunları paylaşabilirsiniz. Ürünler ile ilgili yaşanan sorunlarda ürün veya para iadesi talebinde bulunabilirsiniz.

Gönderdiğiniz/göndereceğiniz yazı veya görseller ile, ilgili sipariş için gerekli kontroller hızlıca yapılıp, ürün iadesi, ücret iadesi, ürün değişimi veya telafi ürün gönderimi yapılabilir.

Ücret iadeleri gerekli görüldüğünde, ödeme yapılan kredi kartına veya satın alım yapan müşteri bilgileri ile eşleşen banka hesap bilgilerine nakit olarak yapılabilir.

İade veya değişim süreci, tarafımızdan onay verildiği günden itibaren 7 iş günüdür. Belirtilen sürenin sonunda iade veya değişim işlemleri sonuçlandırılacaktır.