Nesibe Özçörekçi - Ruudo Coffee Bakery
VD : Kordon VN : 2461677436

LEZZETLİ, TAZE VE MİS KOKULU

Çölyaklılar, Şeker hastaları, Vegan beslenenler
Belirli gıdalara alerjileri olanlar, hoşgeldiniz.
Nesibe Özçörekçi - Ruudo Coffee Bakery
VD : Kordon VN : 2461677436
Kültür Mah. Plevne Bulvarı
No:36/A Alsancak/İzmir
Yol Tarifi Al
İletişim için:
(0) 543 461 85 53
Ya da tıklayıp bize mesaj gönderin.

HAKKIMIZDA KISA KISA BİLGİLER

Müşterilerimizden sürekli duyduğumuz, merak edilen veya bizim açıklamak istediklerimiz ve ihtiyaç duyduklarımızı, aşağıda sizin için eğlenceli bir hale getirdik. Aşağıda sıralaması karışık, merak edilenleri ve cevaplarını bulabilirsiniz.

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki, Ruudo'da tüm siparişler kargolanacağı gün üretilir. Bu nedenle her zaman taze şekilde teslim alırsınız. Kargolarınız en geç, siparişinizi takip eden 3. iş günü yola çıkar ve İzmir'e 600 km uzaklıktaki şehirlere kadar 1 gün sonrasında elinizde olur. 600 km sonrası için de, kargolandığı tarihten maksimum 2 gün sonra size ulaşır.

Evet, mutfağımızda üretilen tüm ürünler çölyak hastalarına uygun olup, glutensizdir. Sitemizdeki satışta olan tüm ürünler de glutensizdir.

Maalesef çok üzgünüz yapamıyoruz. Yaş pastalar hâlâ kargo firmalarının taşıyabileceği ve sapasağlam teslim edebileceği bir ürün değil. Ancak yaş pasta tadında ürünlerimiz mevcut. Örnek olarak Yaş Pastalar bölümündeki Kavanoz içi tatlılarımız tam bir yaş pastadır.

Aslında denemedik değil, ancak kötü niyetli insanlar, ürünleri sipariş edip yanlış adresler vererek veya adreste bulunmayarak bu durumu suistimal ettiler. Biz siparişten sonra, sadece o sipariş için üretim yapan bir firmayız. Bu nedenle kargo ile gidip, teslim alınmayan ürünlerin geri gelmesinin bize hiç faydası yok. Bu nedenle ödemeyi önce alıyoruz.

Yurtiçi Kargo ile sözleşmeli ve anlaşmalı şekilde çalışmaktayız. Bu nedenle kargo rakamlarını sizin için sabitledik. Öncelikli teslimat, 600 km'e kadar ertesi gün teslimat ve uygun fiyat açısından bize sağladıkları özel avantajlar bulunmakta.

Çok ama çok basit. Sizi diğer e-ticaret sitelerinin yaptığı gibi sepet sayfasında onlarca anlamsız bilgi ile uğraştırmadan, İsim, Telefon ve Adresten oluşan 3 soruluk süper hızlı sipariş sistemini yarattık. Siz siparişinizi oluşturduğunuzda, cep telefonunuza siparişinizin onaylandığı ile ilgili bir SMS alırsınız. Bu her şeyin yolunda olduğunun haberidir. Ardından maksimum 3 iş günü içinde ürünleriniz kargoya verildiğinde, kargo takip numarasını içeren otomatik bir SMS daha göndererek döngüyü tamamlarız. Sadece bu kadar. Dilerseniz siz takip numarası ile, yurtiçi kargo'nun websitesi üzerinden kargonuzun durumunu takip edebilirsiniz.

En önemli farkımız, paketli glutensiz un karışımlarından kullanmamamız. İçerisinde bol nişasta olan bu karışımlardan uzak duruyoruz. Ürünlerimizde Karabuğday (Greçka), Mısır unu, Prinç Unu, Badem Unu, Ceviz Unu, Fındık Unu, Hindistan cevizi unu, Yer fıstığı unu, Keten Tohumu unu vb bir çok un kullanmaktayız. Aslına bakarsanız çoğu ürünümüzde tahıl tabanlı bir un bile yok! Bu şekilde aynı zamanda diyabetik hastalara veya şekersiz beslenenlere de yol açmış oluyoruz. Aynı zamanda Ruudo'da yapılan hiç bir ama hiç bir üründe, rafine şeker, şurup, glikoz, fruktoz, sakarin vb tatlandırıcı veya yapay tatlandırıcı kullanılmaz. Öncelikle kendi imalatımız Pancar pekmezi, incir, kuru kayısı, hurma, keçi boynuzu gibi doğal ürünleri, reçetelerimize yerleştirerek şeker dengenizi de korumuş oluruz.

Tam olarak doğru yerdesiniz. Aynı anda 7 gıda alerjisini içerisinde barındırmayan ürünler üretiyoruz. Hatta sipariş verirken, ürünün içerisinde bulunan ve sizin alerjinizi tetikleyen malzemeleri çıkartabilir, değiştirebilir ve kendinize uygun hale de getirebilirsiniz. Sonuçta biz herkese özel üretim yapmaktayız.

Aslında tek neden nişasta. Bu tip ürünlerin hamurlarında nişasta kullanmalısınız. Daha rahat açmak, esnetmek veya yumuşatmak adına buna benzer ve bizim konseptimize uymayan malzeme kullanmak zorunda kalıyoruz. Ancak biz aynı anda tüm ürünlerimizi şekersiz yaptığımız için, bu noktada bahsi geçen kategorilerdeki ürünlerden feragat ettik.

Ekmekler ve Yaşpastalar hariç, tüm ürünlerimizi her gün taze olarak cafemiz için üretmekteyiz. Günlük üretim yaptığımız için, akşam saatlerine doğru ürünlerimiz neredeyse tamamen bitiyor. Geleceğiniz saat akşama doğru ise, telefon ile ulaşıp ayırtmanız sizin için iyi olacaktır.