Nesibe Özçörekçi - Ruudo Coffee Bakery
VD : Kordon VN : 2461677436

LEZZETLİ, TAZE VE MİS KOKULU

Çölyaklılar, Şeker hastaları, Vegan beslenenler
Belirli gıdalara alerjileri olanlar, hoşgeldiniz.
Nesibe Özçörekçi - Ruudo Coffee Bakery
VD : Kordon VN : 2461677436
Kültür Mah. Plevne Bulvarı
No:36/A Alsancak/İzmir
Yol Tarifi Al
İletişim için:
(0) 543 461 85 53
Ya da tıklayıp bize mesaj gönderin.

Ruudo / Sorumluluklarımız

Ruudo Coffee & Bakery olarak www.ruudo.com.tr de satışa sunulan tüm ürünlerimizin üretimi, paketlenmesi ve muhafazası tarafımızdan gerçekleştirilmektedir. Kaliteden tamamen firmamız sorumludur.

 

Kargo ile gönderimi yapılan ürünlerin, masanıza ulaşana kadar güvenle ve doğru şekilde gelmesi için kargo firmasıyla sözleşmelerimiz bulunmaktadır. Bu sözleşmeler doğrultusunda teslim edilen üründe, kargo kaynaklı bir hata var ise, bu sorun kargo firmasının sorumluluğundadır ve Ruudo Coffee & Bakery firması sorumlu tutulamaz. Ancak, tahribat gönderim kutusunun içerisinde gerçekleşmiş ve ürünler tüketilemeyecek şekle gelmiş ise, sorumluluğu bize aittir.

 

Ürünlerimizin içerisinde hiç katkı maddesi kullanmadığımızdan kaynaklı, size gönderim yapılmış ürünlerin iadesi söz konusu değildir. Zira tekrar geri dönmesi, bize bir avantaj sağlamamaktadır. Bunun yerine, siz değerli müşterilerimiz ile görüşme yapar, gerekirse ürünlerin fotoğraflarını ister, konu ile ilgili bilgi alır ve ücretinizin karşılığı hizmetinizi tekrar alabilmeniz adına işlem başlatabiliriz.

 

Gerek şubemizden, gerek ise kargo firmasından teslim alınmayan siparişlerinizden firmamız katiyen sorumlu tutulamaz. İzmir'den gönderdiğimiz gönderilerimizin 600km'ye kadar 1 günde, 600km'den sonrası için ise 2 günde teslimatı yapılır. Her ne sebep ile olursa olsun, zamanında alınmayan ürünlerin renk, koku, tat veya görünüm bozukluklarından kesinlikle firmamız sorumlu değildir ve bu tip bir durumda ürünler için alınan ödeme iade edilmez.